O mnie

Nazywam się Jakub Wicher – produkcją multimedialną zajmuję się od 8 lat jako operator kamery, montażysta, reporter i realizator telewizyjny.

Staram się aby każdy film przyciągał uwagę widza niebanalnymi kadrami, każde ujęcie zostaje poddane odpowiedniej koloryzacji, która niesamowicie potrafi oddać nastrój i klimat w który chcemy wprowadzić widza, a tempo montażu dostosowuję do wymogów narracji.

Produkcja filmowa jest moją pasją, a zarazem sposobem na życie.

TobieTworze.pl Produkcja Multimedialna jest firmą zajmującą się produkcją wszelakich form filmowych, począwszy od krótkich wideo na potrzeby social media, relacjach, reportażach i teledyskach a kończąc na spotach reklamowych, programach telewizyjnych i filmach dokumentalnych.

Tworzenie filmów to niekończąca się opowieść - każde zlecenie jest indywidualne i wymaga świeżego podejścia do tematu. Bazując na zdobytym doświadczeniu zawsze staram się doradzić i wspierać w aspektach produkcyjnych i wizerunkowych osoby, firmy lub przedstawianego produktu.

Do realizacji zadań podchodzę kompleksowo dbając o każdy szczegół produkcji, tak aby klient nie musiał się już o nic martwić.

Poleć tę stronę

Potrzebujesz więcej informacji?

TobieTworze.pl

Produkcja multimedialna

Jakub Wicher

64-920 Piła, ul. Wawelska 58/6

+48 607 720 657

Pobierz wizytówkę

TobieTworze.pl - Produkcja multimedialna - Jakub Wicher

3qrcode

TobieTworze.pl Produkcja Multimedialna jest firmą zajmującą się produkcją wszelakich form filmowych, począwszy od krótkich wideo na potrzeby social media, relacjach, reportażach i teledyskach, a kończąc na spotach reklamowych, programach telewizyjnych i filmach dokumentalnych.

© 2017 TobieTworze.pl. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem